• Az áramszolgáltatás szüneteltetése

Kedves Szülők,

az iskola vezetősége tájékoztatja Önöket, hogy 2024. szeptember 18-tól szeptember20-ig az áramszolgáltatás szüneteltetése miatt a tanítási órák rövidített formában fognak zajlani.Az időjárástól és az időjárási viszonyoktól függően vagy 30 perces tanítási órák lesznek megtartva, vagy célirányos gyakorlatokra, ill. az alsó tagozatos osztályok részére közlekedési nevelésre kerül sor.

A tanulóknak száraz ebéd lesz biztosítva.

A napközi otthon ezeken a napokon nem fog üzemelni.

• Prerušenie dodávky elektrickej energie

Vážení rodičia,
            riaditeľstvo školy Vám oznamuje, že z dôvodu prerušenia dodávky elektrickej energie v dňoch 18. - 20. septembra 2024 bude vyučovanie prebiehať v skrátenom režime.
            V závislosti od počasia a poveternostných podmienok budú buď skrátené 30-minútové vyučovacie hodiny, alebo sa uskutoční účelové cvičenie, resp. dopravná výchova pre žiakov 1. stupňa.
            Obed pre žiakov bude zabezpečený formou suchej stravy.
            Školský klub detí v týchto dňoch nebude v prevádzke.

• Tanévnyitó

Kedves Gyerekek, Tisztelt Szülők,

szeretettel várjuk Önöket a 2024/2025-ös iskolai év ünnepélyes tanévnyitójára,

amely 2024. szeptember 2-án lesz megtartva 7:45 órai kezdettel a iskola udvarán.

Az ünnepélyes tanévnyitó után az osztályfőnökök megtartják az első osztályfőnöki órát.

Sok szeretettel várunk minden gyermeket, szülőt és iskolabarátot.