• Oznámenie - Értesítés

Vážení rodičia!

Riaditeľstvo Základnej školy – Alapiskola v Gemerskej Vsi Vám oznamuje, že od 11. januára 2021 bude vyučovanie pre všetkých žiakov školy pokračovať v dištančnej forme.

O termíne a podmienkach návratu k prezenčnému vyučovaniu Vás budeme informovať v dostatočnom časovom predstihu.

riaditeľstvo školy

Tisztelt Szülők!

A Gömörfalvai Alapiskola igazgatósága értesíti Önöket, hogy 2021. január 11-től az iskola minden tanulója távoktatásban vesz részt.

Az iskolába való visszatérés időpontjáról és feltételeiről időben értesítjük Önöket.

Tisztelettel

az alapiskola igazgatósága