Deň tanca

Tanec spája ľudí v mieri a priateľstve. Tak znie myšlienka medzinárodného dňa tanca, ktorý sa od roku 1982 pravidelne oslavuje 29. Apríla. A tak sa v tento deň spojili ŠKD I.,ŠKD II. A ŠKD III. Aby hudbou a tancom „ roztancovali „ aj svoje srdiečka.

A tánc világnapja

A Tánc Világnapja április 29-én van. Célja a tánc népszerüsítése. A táncmüvészet legnagyobb ünnepét világszerte táncelöadásokkal ünneplik. Iskolánk három iskolai klubja összefogva egy hatalmas táncparádéval ünnepelték meg ezt a napot.

Pohyb v ŠKD

O tom, aký je pohyb dôležitý pre náš organizmus a zdravie vieme aj my v ŠKD.                                                  My pohyb a pobyt v prírode jednoducho milujeme a doprajeme si ho v každom počasí.

Mozgás az iskolai klubban

Arról, hogy mennyire fontos a mozgás a szervezetünknek és az egészségünknek, tisztában vagyunk mi is az iskolai klubban. Bármilyen idöjárásban szeretünk a természetben lenni és mozogni.

• Deň Zeme - A Föld napja

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme - A Föld napja.

Deň Zeme

28. apríla sme si pripomenuli v našej škole Deň Zeme.  Žiaci sa spolu so svojimi učiteľmi s veľkým elánom pustili do skrášľovania školského dvora a širšieho okolia školy. Pozbierali niekoľko vriec rôzneho odpadu. Všetci boli šťastní, že svojou troškou prispeli k zdravšiemu životnému prostrediu.

A Föld napja

Április 28-án tartotta meg iskolánk a Föld napját. A tanulók tanáraikkal karöltve, igazán vidám hangulatban indultak el, hogy megtisztítsák az iskola udvarát és környékét, a buszmegállót és a falu egyes részeit. Mindenki becsületesen kivette a részét a munkából. Ügyesek voltatok!